Bankiety to wyjątkowe wydarzenia, podczas których liczy się każdy szczegół – od doboru odpowiedniej powierzchni, przez właściwą oprawę, aż po atrakcje dodatkowe, dzięki którym na długo pozostanie w pamięci uczestników. W Arenie Gliwice zadbamy o to, by nawet najdrobniejsze detale były dopięte na ostatni guzik.


PROFESJONALNE WSPARCIE

Nie musisz się martwić o organizację – wszystkim się zajmiemy. Opiekę nad Twoim wydarzeniem będzie sprawował jeden z naszych doświadczonych event managerów. Do jego zadań będzie należało m.in.

  • dobranie powierzchni odpowiadającej Twoim potrzebom
  • opracowanie scenariusza i aranżacji
  • wsparcie na każdym etapie produkcji wydarzenia – od koncepcji po realizację
  • dobór odpowiednich rozwiązań technicznych i wizualnych

WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Na charakter wydarzenia składa się wiele różnych czynników. Bardzo istotne jest chociażby to, w jaki sposób zaaranżowana jest przestrzeń. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii możemy do tego celu wykorzystać również ekrany LED i profesjonalne oświetlenie. Gwarantujemy również doskonałe nagłośnienie.

CATERING

Wiemy, jak ważną częścią każdego wydarzenia jest odpowiednio dobrane menu, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami cateringowymi, na których doświadczeniu i smaku możemy w pełni polegać. Dbamy również o to, by serwowane potrawy przygotowane były z najwyższej jakości składników.

DODATKOWE ATRAKCJE

Planując organizację bankietu, nie można zapomnieć o dodatkowych atrakcjach, które urozmaicą część nieoficjalną. Od klasycznych opcji, takich jak muzyka na żywo, po nieoczywiste, jak wspinaczka na Chwyciarni czy lekcje tańca z trenerami 3arte Arena Gliwice – na pewno znajdziemy coś, co goście zapamiętają na długo.

Przykładowe realizacje


Skontaktuj się z nami

Justyna Brylok

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

+48  695 002 840

jbrylok@arenagliwice.com