ZORGANIZUJ Z NAMI SWÓJ WYJĄTKOWY DZIEŃ

PRZYJĘCIE KOMUNIJNE 

WESELE

URODZINY

Urodziny, wesele, pierwsza komunia, wigilia firmowa, walentynki – to wszystkie ważne okazje, które wymagają odpowiedniej oprawy. Niezależnie od rodzaju wydarzenia zadbamy o to, by było wyjątkowe i niezapomniane.


KOMPLEKSOWE WSPARCIE

Nie musisz się martwić o organizację – wszystkim się zajmiemy. Opiekę nad Twoim wydarzeniem będzie sprawował jeden z naszych doświadczonych event managerów. Do jego zadań będzie należało m.in.:

  • dobranie powierzchni odpowiadającej Twoim potrzebom
  • opracowanie scenariusza i aranżacji
  • koordynacja ustaleń cateringowych
  • wsparcie na każdym etapie produkcji wydarzenia – od koncepcji po realizację
  • dobór atrakcji i oprawy dostosowany do Twojego budżetu i oczekiwań

WYJĄTKOWA ATMOSFERA

Klimat wydarzenia budują przede wszystkim odpowiednio dobrane detale, które podkreślają charakter uroczystości i osób stojących w jej centrum. Kluczem do sukcesu jest przede wszystkim indywidualne podejście – dzięki niemu możemy zaplanować wydarzenie, które będzie w pełni spersonalizowane. Oferujemy także dodatkowe atrakcje dla uczestników, by ten dzień na długo zapadł gościom w pamięci.

CATERING

Wiemy, jak ważną częścią każdego wydarzenia jest odpowiednio dobrane menu, dlatego współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami cateringowymi, na których doświadczeniu i smaku możemy w pełni polegać. Dbamy również o to, by serwowane potrawy przygotowane były z najwyższej jakości składników.

Przykładowe realizacje


Skontaktuj się z nami

Justyna Brylok

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

+48  695 002 840

jbrylok@arenagliwice.com