O ARENIE

Arena Gliwice to halowy obiekt o przeznaczeniu widowiskowo-sportowym. To także jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów tego rodzaju w Polsce. Na Śląsku nie ma sobie równych.

Obiekt składa się z dwóch hal: głównej (dominującej zarówno w bryle budynku, jak i w organizacji wewnątrz) i Małej Areny. Obydwie hale są wyposażone w najnowocześniejsze i elastyczne systemy, dające możliwość zmiany przeznaczenia hal w sposób niemal dowolny: od imprez o charakterze sportowym (spełniających wymagania dla wydarzeń o randze międzynarodowej), przez imprezy rozrywkowe i rodzinne, po wydarzenia muzyczne światowego formatu. Arena Główna może pomieścić ponad 17 000 widzów, z czego ponad 7000 to miejsca na płycie Areny.


Arena Gliwice Business & Conference Centre

Arena Gliwice Business & Conference Centre, to oferta skierowana do osób ceniących sobie przede wszystkim praktyczność, prestiż i aspekt cenowy.
Kubatura Areny licząca 555 000 m3 oraz w pełni konfigurowalne sale konferencyjne i szkoleniowe, stwarzają szeroki wachlarz możliwości organizacyjnych w jednym miejscu i czasie, zarówno spotkań dla kilku jak i kilkuset osób.
Dzięki takiej funkcjonalności, w Arenie Gliwice mogą odbywać się jednocześnie w komfortowych warunkach: konferencje dla kilkuset osób, bankiety firmowe, targi a nawet widowiska rozrywkowe.
Nowoczesność, wszechstronność, profesjonalne wsparcie zespołu event’owego oraz doskonała lokalizacja sprawiają, że jeden obiekt może mieć dziesiątki a nawet i setki zastosowań – bez względu na charakter wydarzenia, jego oprawę i branżę.

ATUTY DLA BIZNESU

  • Funkcjonalne sale konferencyjne o szerokim wachlarzu zastosowań
  • Przemyślane i praktyczne rozwiązania przestrzeni PREMIUM
  • Nowoczesne zaplecze multimedialne
  • Ponad 800 miejsc parkingowych do pełnej dyspozycji organizatora
  • Wykwalifikowana kadra specjalistów, gotowa wspierać najbardziej wymagające projekty
  • Przystępne ceny i najwyższa jakość świadczonych usług
  • Atrakcyjne pakiety i rozwiązania partnerskie
  • Dziesiątki gotowych scenariuszy wydarzeń, w tym i dodatkowych atrakcji.
  • Proste i przejrzyste zasady współpracy

Skontaktuj się z nami

Violeta Kaźmierska

p. o. kierownik ds. obsługi klientów BCC

+48 607 928 447

vkazmierska@arenagliwice.com

Sławek Tomas

specjalista ds. realizacji wydarzeń BCC

+48 887 558 917

stomas@arenagliwice.com